מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

באנר האדר דקורטיבי

מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי מבית Bath & Body Works

מה הסוד לניחוח מתמשך שבועות על שבועות? ניחשתם נכון, מפיץ ריח חשמלי מבית Bath & Body Works , שיגרום לבית שלכם להריח מדהים 24/7, וגם יוסיף מגע של סטייל לחלל.

כן, קראתם נכון, לא מדובר כאן בעוד מכשיר חשמלי, כי כשמדובר במוצרים שלנו, אנחנו חושבים על כל הפרטים הקטנים. מפיץ ריח חשמלי לבית מגיע במבחר סגנונות ועיצובים, שיתאימו לחדרים שונים בסטייל המועדף עליכם. חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדרי שינה, מטבחים, ובעצם לכל חלל בבית. אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא כאן משהו שיתאים בדיוק או אפילו ישדרג כל סגנון עיצוב. מחפשים מפיץ ריח חשמלי בקו

מינימליסטי? צ'ק. עוד נגיעה של צבע תוסס? בהחלט, חשבנו גם עליכם.

מפיץ ריח חשמלי לחוויית ניחוח מתמשכת

בניגוד למפיצי ריח רגילים שעלולים לאבד את עוצמת הניחוח שלהם כעבור זמן קצר, מפיץ ריח חשמלי ימלא את הבית שלכם בחווית ניחוח מתמשכת. לאחר החיבור לחשמל, מפיץ ריח חשמלי מפיץ זרם עקבי של ניחוח, המבטיח כי הבית שלכם יישאר מזמין ונעים לתקופה ארוכה, ללא צורך בהחלפה תכופה של מילוי המבשם.

התוצאה הטובה ביותר עם מפיץ ריח חשמלי

אז איפה הכי כדאי למקם מפיץ ריח חשמלי לבית? בכל מקום שיש בו שקע לחשמל! אבל יש לנו גם כמה טיפים לתוצאות הטובות ביותר: כדי להתחיל להשתמש, יש לסובב ימינה (עם כיוון השעון), לפתוח את מכסה המילוי ואז לסובב שמאלה (נגד כיוון השעון) כדי לחבר אותו למפיץ ריח החשמלי. יש לוודא שמפיץ ריח החשמלי והמילוי תמיד במצב אנכי ישר (המפיץ ריח החשמלי המסתובב שלנו, מתאים לשקע אנכי ואופקי כאחד!).

שמרו על מרווח של 30 ס"מ בין ממפיץ הריח החשמלי לבין המשטח שתחתיו, כלומר הרצפה או רהיט. כל ממפיץ ריח חשמלי כולל מנגנון בטיחות מובנה אשר מכבה ומנטרל אוטומטית את המכשיר במידה והוא מתחמם יתר על המידה. המפיץ אמור להחזיק כשנתיים לפחות.

אז עכשיו אחרי שהבנתם מה צריך לעשות, נותר לכם רק לבחור את הניחוח המושלם לבית שלכם. אנחנו יודעים שקשה לבחור, אבל זה חלק מהקסם – אפשרויות בלתי מוגבלות. מרענן לפרחוני, עצי או פירותי, תוכלו למצוא כאן בישום לבית שמתאים לכל מצב רוח. בין אם אתם זקוקים לזמן איכות עם עצמכם, או חוגגים רגעים בלתי נשכחים עם אנשים אהובים, מוצרי הבישום לבית שלנו הם הפרטנר המושלם.

7 פריטים
7 מוצרים
  • מחיר מוצר 69.90 ₪
  • מחיר מוצר 59.90 ₪
  • מחיר מוצר 69.90 ₪
  • מחיר מוצר 79.90 ₪
  • מחיר מוצר 79.90 ₪
  • מחיר מוצר 69.90 ₪