מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

באנר האדר דקורטיבי

שירות לקוחות

החלפות והחזרות

החזרות

קנית מוצר וזה לא קרה ביניכם? אפשר להחזיר אותו בקלות באחת מחנויות Bath & Body Works או עם שליח עד הבית חינם!
צריך רק לדעת כמה דברים:
 

 • החזרות אפשריות בתוך 21 ימי עסקים ממועד הרכישה, בצירוף החשבונית ובכפוף לכל דין.

 • החזרה עם שליח עד הבית חינם - יש למלא את הפרטים בטופס ההחזרות ושליח מטעמנו כבר יצור איתך קשר לתיאום איסוף (עד 3 ימי עסקים).
  שימו לב, ניתן לבצע החזרה של מוצרים עם שליח פעם אחת בלבד בכל הזמנה.
  להחזרת המוצר היכנסי להזמנה שלך באזור האישי או לחצי כאן

 • הזיכוי הכספי יהיה בהתאם למחיר המוצר שקנית (לא כולל דמי משלוח), כמו שהופיע בחשבונית. במקרה של ביטול העסקה כולה, יוחזר התשלום המלא בגין העסקה, כולל דמי משלוח (אם שולמו).

 • אם קנית מארז, ההחזרה תהיה על כל המוצרים בו. כלומר, אי אפשר להחזיר מוצר אחד ממארז שלם שקנית.

 • חשוב לנו להבהיר: מדיניות החזרת המוצרים שלנו היא בהתאם לזכות לביטול עסקה ולחוק הגנת הצרכן.

החלפות

 • החלפות אפשריות בתוך 21 ימי עסקים ממועד הרכישה, בצירוף החשבונית ובכפוף לכל דין.

 • שווי ההחלפה יהיה בהתאם למחיר המוצר שקנית (לא כולל דמי משלוח), כמו שהופיע בחשבונית.

 • אפשר להחליף בחנויות  Bath & Body Works מוצרים שנקנו אונליין, בהתאם למלאי הקיים בחנות. אם המוצרים שרכשת אזלו או נמכרו אונליין בלבד, נשמח לקבלם בחזרה ולהשיב לך את כספך, בהתאם לתנאי ביטול עסקה הקבועים בחוק או זיכוי לרכישה חוזרת בחנויות Bath & Body Works (לא באתר).

 • חשוב לנו להבהיר: מדיניות החזרת המוצרים שלנו היא בהתאם לזכות לביטול עסקה ולחוק הגנת הצרכן.

 • אין במדיניות החזרת המוצרים של החברה כדי לגרוע מהוראות כל דין. בפרט, אין באמור כדי לגרוע מזכות הלקוח/ה לביטול עסקה, לרבות ביחס למוצרים המפורטים בסעיף זה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. לעניין ביטול עסקה – ר' להלן.

ביטול עסקה

צרכן הרוכש מוצר באתר Bath & Body Works רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן"). הפירוט המובא להלן הוא תקציר לא מחייב של הכללים המלאים והמחייבים הנמצאים בחוק הגנת הצרכן. אין באמור בתקציר זה כדי להגביל את זכויותיה של Bath & Body Works או את זכויותיו הקוגנטיות של הצרכן, על פי חוק הגנת הצרכן.

1. אפשר לבטל עסקה שבמסגרתה רכש צרכן מוצר/ים מאתר האינטרנט של Bath & Body Works בהתאם לאמור להלן

2. מועד הביטול: אפשר לבטל את הרכישה בתוך: (א) 21 ימי עסקים ממועד ביצועה; (ב) 14 ימים מיום קבלת המוצר; (ג) 14 ימים מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן – לפי המועד המאוחר ביניהם.

3. דרכי הביטול: Bath & Body Works מאפשרת לבטל עסקה שנעשתה באתר האינטרנט שלה, באמצעות הודעת ביטול שימסור הצרכן בכל אחת מהדרכים המפורטות להלן ובהתאם לדרכי ההתקשרות המפורטות להלן:

- בעל פה, באמצעות שירות הלקוחות של Bath & Body Works, בטל' 077-8903760; או בהודעה בעל פה באחת מחנויות Bath & Body Works (לרשימת הסניפים לחץ כאן>>).

- בדואר רשום, לכבוד דלתא ישראל מותגים בע"מ, שירות לקוחות Bath & Body Works, רחוב האשל 45, קיסריה;

- בדואר אלקטרוני, לכתובת customer.service@bathandbodyworks.co.il;

- בפקס שמספרו 077-6048309;

- באמצעות האינטרנט, בכתובת https://www.bathandbodyworks.co.il/customer-service/cancle-order

בהודעת הביטול יש לציין את שם הצרכן ואת מספר תעודת הזהות שלו. כדי לסייע ל Bath & Body Works לאתר את העסקה הרלוונטית, מתבקש הצרכן לצרף להודעת הביטול חשבונית/קבלה לשם זיהוי העסקה וסכומה.

4. במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לצרכן בנוגע למוצר או עקב אי-אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה ("אי-התאמה") תחזיר Bath & Body Works, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן בגין המוצר הפגום, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה דמי ביטול כלשהם מהצרכן.

5. במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר Bath & Body Works בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ותגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

7. ניתן יהיה לעשות שימוש בחברת השליחויות העובדת עם Bath & Body Works לצורך החזרת המוצר בכפוף לתשלום דמי החזרה על פי מדיניות Bath & Body Works (שעשויים להיות שונים מדמי המשלוח).

8. אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של Bath & Body Works לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הצרכן, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנעשה בו שימוש, שאריזתו נפתחה או נפגמה, שניזוק, שנפגם, שהתקלקל ו/או שספג פגיעה כלשהי.

9. על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

10. לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.

11. בהתאם לתיקון 47 לחוק הגנת הצרכן, אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש (כהגדרתם בחוק), שביצע עסקה באתר האינטרנט של Bath & Body Works אשר כללה שיחה טלפונית עם נציג Bath & Body Works, יהיו רשאים לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף 14ג(ב), לפי המאוחר.

12. בכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Bath & Body Works בטלפון 077-6048309 או במייל customer.service@bathandbodyworks.co.il.

לביטול עסקה לחץ כאן>>